Sekční garážová vrata, roletová vrata


Sekční garážová a roletová vrata


Moderní, spolehlivá a bezpečná garážová vrata pro domácnosti i průmyslové objekty.

Hliníková sekční garážová vrata se plynule, klidně a tiše zvedají po vertikálních vodících lištách pod strop garáže, přičemž prostor před vjezdem zůstává volný.

Automatizovaná garážová sekční vrata vybavená elektrickým pohonem a dálkovým ovladačem se pohodlně a bezpečně ovládají přímo z automobilu. Vrata lze ovládat také klávesnicí s tlačítky, čipovou kartou nebo obvyklým klíčem.

K dispozici jsou pohony vrat za výhodnou cenu, se sníženou spotřebou v klidovém režimu nebo boční pohony pro vysoké vjezdy. Všechny typy vynikají vysokou životností, spolehlivostí, efektní bezpečnostní a skvělými antikorozními vlastnostmi.

Hlavní výhody sekčních a roletových garážových vrat lze shrnout do několika hlavních vlastností.

Atraktivní a estetický vzhled, dobrá tepelná i zvuková izolace, vysoká mechanická pevnost a odolnost, vynikající antikorozní vlastnosti, spolehlivost a bezpečnost.

Zesílená konstrukce sekcí zvyšuje pevnost vrat i odolnost proti povětrnostní zátěži. Ochrana proti sevření prstů mezi panely je zajištěna originálním tvarem jejich hrany. Ochrana proti přimáčknutí je spolehlivě vyřešena použitím certifikovaných pohonů, které garantují bezpečný provoz vrat i s dálkovým ovladačem a použitím bezpečnostních čidel.

Vestavba seřiditelných větracích mřížek se síťkou proti hmyzu ve vratech zajistí komfortní větrání garážových prostor.

Provádíme instalace garážových dveří na domech i průmyslových vrat ve velkých továrních objektech.

Průmyslová vrata je možné instalovat do stavebních otvorů jakékoliv konfigurace. Průmyslová sekční vrata zajišťují spolehlivé uzavření vstupu do výrobních prostor v místech intenzivního pohybu lidí a dopravních prostředků. Vysoce kvalitní těsnící profily zajišťují spolehlivou ochranu proti hluku, větru i chladu.

Průmyslová vrata jsou vybavena elektrickým pohonem a snadno se ovládají pomocí tlačítek nebo dálkového ovládání. Jednotlivé bezpečnostní a ovládací prvky (indukční smyčky, semafory, fotobuňky, optické senzory apod.) zajišťují bezpečný provoz v optimálních režimech.

Zavolejte nám: +420 724 331 525

Kontaktujte nás: +420 724 331 525

Zavolejte nám nebo využijte tento kontaktní formulář a napište nám svůj dotaz.

Rádi Vám odpovíme v co nejbližším termínu.

 

Provozovna:
YNOT technologies s.r.o.
Impera park – Oderská 333
196 00 Praha 9

 

Obchodní zástupce:
Vladimír Mareš
Telefon: +420 724 331 525
Email: mares@ynt.cz